هر قرارداد شامل چند شاهد و چند کارشناس حقوقی می باشد؟
پاسخ: هر قرارداد دارای دو شاهد ویک کارشناس حقوقی می باشد.

بارکد دو بعدی چیست؟
پاسخ: برای امنیت و اعتبار بیشتر قرارداد در سامانه و برای استفاده کردن سند معتبر در مراجع قضایی ما میتوانیم با عکس انداختن از بارکد دو بعدی خلاصه ای ازقرارداد (کد رهگیری ثمن معامله و کد ملی طرفین قرارداد) را داخل عکس ثبت شده در موبایل خود داشته باشیم.

هولگرام چیست؟
پاسخ: بر چسب های امنیتی است برای اعتبار و اعتماد سازی قرارداد که بعد از تخصیص کاربری به کار برداده می شود به همین علت در دسترس همه قرار نمی گیرد و باعث اعتماد و اعتبار قرارداد میشود.

متمم چیست؟
پاسخ: الحاقیه قرارداد بعد از ثبت قرارداد در سامانه و توضیحات مربوط به اسناد ما لکیت و تغییرات در حین معامله و دریافت رسید پرداخت بعد از در یافت کد رهگیری می باشد که متمم قرارداد فقط در اختیار مشاوران املاک می باشد.

امضای دیجیتال چیست؟
پاسخ: در قراردادهای دیجیتال اسناد و اطلاعات باید به امضای شخص صادر کننده برسد تا بتوان صحت انتصاب آنها را به وی احراز کرد. بنابر این برای اعتبار و صحت انتساب اسناد و قراردادهای دیجیتالی لازم است یک امضای دیجیتال تعریف و جایگزین امضاهای دست نویس کرد. در واقع امضای دیجیتال عبارت است از امضا کردن اطلاعات ارسالی برای اطمینان گیرنده از فرستنده اطلاعات.

گواهی الکترونیکی چیست؟
پاسخ: گواهی الکترونیکی همان شناسنامه ای است که هویت واقعی شما را به صورت مجازی وبرای کسب و کار الکترونیکی تعیین می کند.

هزینه ثبت فایل در سامانه املاک پارس چقدر می باشد؟
پاسخ: املاک پارس با افتخار و به صورت رایگان نسبت به درج آگهی های شما کاربر گرامی اقدام می نماید.

روش ثبت فایل در وبسایت املاک پارس چیست؟
پاسخ: برای ثبت فایل میتوانید از صفحه ثبت ملک در منوی بالای صفحه اصلی سایت اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی با همکاران ما در بخش اداری تماس حاصل نمایید.